ANKET - Terapötik Plazma Değişimi (TPD) Yapılan Hastalarda Antimikrobiyal Tedavi Uygulamaları

ANKET - Terapötik Plazma Değişimi (TPD) Yapılan Hastalarda Antimikrobiyal Tedavi Uygulamaları


Resmi büyütmek için tıklayınız.

Terapötik Plazma Değişimi (TPD) Yapılan Hastalarda Antimikrobiyal Tedavi Uygulamaları

 

Değerli katılımcı, ankete katılmak için linke tıklayınız…

 

https://forms.gle/pboag9Uc9BLLF1Pt7

‘Terapötik Plazma Değişimi (TPD) Yapılan Hastalarda Antimikrobiyal Tedavi Uygulamaları’ başlıklı bu araştırma, Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Klinik Eczacılık Anabilim Dalı tarafından yapılmaktadır. Bu çalışma, TPD yapılan hastalarda antimikrobiyal tedavi uygulamalarına ilişkin klinik pratiği görmek ve hekimlerin bu alandaki bilgi düzeyi ve farkındalığını değerlendirmek amacıyla planlanmıştır. Sizin vereceğiniz yanıtlardan elde edilecek sonuçlar doğrultusunda başta Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanında çalışan hekimler olmak üzere tüm hekimlerin klinikte TPD yapılan hastalarda antimikrobiyal tedavi pratiği hakkında çıkarımlarda bulunulacaktır. Bu nedenle soruların tümüne ve içtenlikle cevap vermeniz önemlidir.

Araştırmaya katılmanız gönüllülük esasına dayalıdır. Bu anket sonucunda elde edilecek bilgiler sadece bilimsel amaçlar için kullanılacaktır. Çalışmaya katılmamayı tercih edebilirsiniz veya anketi doldururken istemezseniz son verebilirsiniz.

Anket toplam 18 soru içermektedir ve anketin cevaplanması yaklaşık 10 dakika zamanınızı alacaktır. Yanıtlarınızı, soruların altında yer alan uygun olan seçeneği işaretleyerek verebilirsiniz. Birden fazla seçenek işaretleyebileceğiniz sorularda, size uygun gelen bütün seçenekleri işaretleyiniz.

Çalışma ile ilgili bir sorunuz olduğunda aşağıdaki kişiler ile iletişim kurabilirsiniz:


SosyalPlatform

CanlıKonferans

OnlineTV

SunuMerkezi

 Üye
 Video
 Canlı Konferans