Resmi büyütmek için tıklayınız.

ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU ONLINE TV'YE
"BOĞMACA HASTALIK ve ÖNEMİ" ONLINE YAYINININ VİDEO KAYDI EKLENDİ...

ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU FARKINDALIK PROJESİ www.eriskinasilama.org'da "Boğmaca Hastalık ve Önemi" online yayını Prof. Dr. Volkan KORTEN'in sunumuyla 6 Şubat 2017 Pazartesi günü gerçekleştirildi.

"Boğmaca Hastalık ve Önemi" online yayınının HD kamera ile çekilmiş video kaydına "Erişkin Aşılama Platformu, Online TV"den erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Online yayını canlı olarak izleyemeyen üyeler Online TV bölümünden videoyu izleyerek videonun sonundaki soruyu yanıtlayabilirler. Bu şekilde Online TV'de videoyu izleyenler 1 e-puan, ekrana gelecek çoktan seçmeli soruya doğru yanıt verenler ekstra 1 e-puan daha kazanabileceklerdir.

ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU FARKINDALIK PROJESİ'ne
  • İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu TİHUDUM (www.tihudum.org) Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu HİDERİM (www.hiderim.org) Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU web sitesi olan www.eriskinasilama.org'a üye olup katılabilirsiniz.
www.infeksiyondunyasi.org