Resmi büyütmek için tıklayınız.

ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE
"PNÖMONİ AŞILARI" ONLINE YAYINININ
VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI EKLENDİ...

ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU FARKINDALIK PROJESİ www.eriskinasilama.org'da "Pnömoni Aşıları" online yayını Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın sunumuyla 2 Şubat 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

"Pnömoni Aşıları" online yayınının HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.eriskinasilama.org aracılığıyla "Erişkin Aşılama Platformu, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "Erişkin Aşılama Platformu, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Online yayını canlı olarak izleyemeyen üyeler Online TV bölümünden videoyu izleyerek videonun sonundaki soruyu yanıtlayabilirler. Bu şekilde Online TV'de videoyu izleyenler 1 e-puan, ekrana gelecek çoktan seçmeli soruya doğru yanıt verenler ekstra 1 e-puan daha kazanabileceklerdir.

ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU FARKINDALIK PROJESİ'ne
  • İnfeksiyon Dünyası (www.infeksiyondunyasi.org), Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu TİHUDUM (www.tihudum.org) Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu HİDERİM (www.hiderim.org) Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU web sitesi olan www.eriskinasilama.org'a üye olup katılabilirsiniz.
www.infeksiyondunyasi.org