Resmi büyütmek için tıklayınız.

İNFEKSİYON DÜNYASI, Online TV-Sunu Merkezi'ne
"MediSine” Programı Ocak Ayı Yayınının
Video Kayıtları-Slaytları Eklendi...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu TİHUDUM (www.tihudum.org) ile Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu HİDERİM (www.hiderim.org) ortak canlı yayınıyla 16 Ocak 2017 Pazartesi günü Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in hazırlayıp sundukları "MediSine" Programı'nın Ocak ayı yayını Bilimsel Bilişim Stüdyoları'ndan gerçekleştirildi.

Ocak ayı "MediSine Programı"nda Prof. Dr. Hamdi AKAN "2016 Yılında Kaybettiğimiz Ünlü Yabancı Sanatçıları", Prof. Dr. Necla TÜLEK ise "Force Majeure" (Turist) ve "Julieta" filmleri (filmlerden seçilen sahneleri altyazıları ile video formatında göstererek) ile "2016 Yılında Kaybettiğimiz Türk Sanatçıları" anlattı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İNFEKSİYON DÜNYASI, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Gülşen YAZICI
Herkese merhaba, Bursa Devlet Hastanesi İnfeksiyon Kontrol Komitesi'nden sevgi ve selamlar.

*Yasemin DURSUN
Yine çok güzel bir sunumdu. Emeğinize sağlık...

*Nurşin UTKU
Değerli hocalarım sevgiler, emeğinize sağlık...

*Fatma Nurhayat BAYAZIT
Keyifli sunumunuz için çok teşekkürler :)

*Recep ERMUT
Sunum için teşkkürler.

*Mehveş ÇETİN
Teşekkür ediyoruz.

www.infeksiyondunyasi.org