Resmi büyütmek için tıklayınız.

Teletıp ve Eğitim Derneği Tarafından Verilen
İYİ SUNUM KİTABI Kazanan 3 Üyemiz Kim?

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org) ve Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org) ortak canlı yayınıyla 28 Mart 2017 Salı günü Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in hazırlayıp sundukları "MediSine" Programı'nın 2017 yılı Mart ayı yayını Bilimsel Bilişim Stüdyoları'ndan gerçekleştirildi.

"Alzheimer Temalı Filmler" başlıklı 2017 yılı Mart ayı "MediSine Programı"nda filmlerden seçilen sahneler altyazıları ile video formatında gösterildi. Programda Prof. Dr. Necla TÜLEK "Iris" ve "The Notebook" filmlerini, Prof. Dr. Hamdi AKAN ise "Away From Her" (Ondan Uzakta) filmi ile "Alzheimer'dan Ölen Ünlü Sinema Sanatçıları" anlattı.

Canlı Konferansa katılanlar ve soru-katkıda bulunanlar arasından kura ile belirlenen; Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'ndan Uzm. Dr. Esra KAYA KILIÇ'a, Şişli 15 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nden Dr. Sibel BAŞA'ya ve Özel Konya Hospital, İç Hastalıkları Kliniği'nden Uzm. Dr. Adem DEMİREL'e Teletıp ve Eğitim Derneği tarafından "İYİ SUNUM KİTABI" hediye edildi.

Canlı Konferans sonunda Prof. Dr. Necla TÜLEK tarafından çekilen kuranın video kaydını İNFEKSİYON DÜNYASI, Online TV'den izleyebilirsiniz.

Kitap kazanan üyelerimizi kutluyor, bu tarz hediye ve sürprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.infeksiyondunyasi.org