Resmi büyütmek için tıklayınız.

İNFEKSİYON DÜNYASI, Online TV-Sunu Merkezi'ne
2017 Yılı Mart Ayı “MediSine” Programı'nın
Video Kayıtları-Slaytları Eklendi...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org) ve Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org) ortak canlı yayınıyla 28 Mart 2017 Salı günü Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in hazırlayıp sundukları "MediSine" Programı'nın 2017 yılı Mart ayı yayını Bilimsel Bilişim Stüdyoları'ndan gerçekleştirildi.

"Alzheimer Temalı Filmler" başlıklı 2017 yılı Mart ayı "MediSine Programı"nda filmlerden seçilen sahneler altyazıları ile video formatında gösterildi. Programda Prof. Dr. Necla TÜLEK "Iris" ve "The Notebook" (Defter) filmlerini, Prof. Dr. Hamdi AKAN ise "Away From Her" (Ondan Uzakta) filmi ile "Alzheimer'dan Ölen Ünlü Sinema Sanatçıları"nı anlattı.

Bu yayının profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İNFEKSİYON DÜNYASI, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz.

İyi seyirler dileriz.

www.infeksiyondunyasi.org