Resmi büyütmek için tıklayınız.

"DOLU DOLU HIV VAKALARI CANLI KONFERANSLAR SERİSİ”NİN
5. CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

İNFEKSİYON DÜNYASI'nda "Dolu Dolu HIV Vakaları Canlı Konferanslar Serisi"nin 5. Canlı Konferansı Doç. Dr. Sabri ATALAY ve Doç. Dr. Özgür GÜNAL'ın sunumlarıyla 25 Eylül 2018 Salı günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferansta; İNFEKSİYON DÜNYASI, Ortak Pano'dan ulaşılan S.Ü. vakasını çözmek için 132 kez (63 farklı hekim) ve R.Ç. vakasını çözmek için 134 kez (68 farklı hekim) Sanal Vaka Programı'na giren üyelerimizin vakaların teşhis-tedavisi ile ilgili verdikleri yanıtlar ve yaptıkları işlemler değerlendirilip "Yeni Tanı Almış HIV Pozitif Hastayı Nasıl Yönetelim?" ve "Toplumsal Uyum Sorunları Olan HIV Olgusunun Yönetimi" konuları Doç. Dr. Sabri ATALAY ve Doç. Dr. Özgür GÜNAL tarafından S.Ü. ve R.Ç. olguları üzerinden anlatıldı.

78 BAĞLANTI NOKTASINDAN İZLENEN VE 12 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Doç. Dr. Sabri ATALAY ve Doç. Dr. Özgür GÜNAL'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İNFEKSİYON DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Pano'da yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Deniz AKYOL
Sunumları için her iki hocamıza da teşekkür ediyorum.

*Sevil ALKAN
Güzel sunumunuz için teşekkürler. Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkları Kliniği

*Serpil MIZRAKÇI
Güzel bir sunumdu. Ellerinize sağlık. Teşekkürler...

www.infeksiyondunyasi.org