Resmi büyütmek için tıklayınız.

ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU ONLINE TV'YE
"ERİŞKİN AŞILAMA; SORU(N)LAR ve PRATİK ÇÖZÜMLER"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI EKLENDİ...

ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU FARKINDALIK PROJESİ www.eriskinasilama.org'da "Erişkin Aşılama; Soru(n)lar ve Pratik Çözümler" Canlı Konferansı Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın moderatörlüğünde proje çerçevesinde en fazla puan toplayan Dr. Aylin Deniz UZUN ve Dr. Fikret KURT'un katılımıyla 23 Şubat 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

"Erişkin Aşılama; Soru(n)lar ve Pratik Çözümler" Canlı Konferansının HD kamera ile çekilmiş video kaydına "Erişkin Aşılama Platformu, Online TV"den erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

23 Ocak 2017-23 Şubat 2017 tarihleri arasında 76 farklı ilden 2578 farklı hekimin katılımı ve Online TV-Sunu Merkezi'ndeki kayıtların 8594 kez izlendiği "ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU FARKINDALIK PROJESİ"ni tamamlamış bulunuyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkürler.

ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU FARKINDALIK PROJESİ'ne
  • İnfeksiyon Dünyası (www.infeksiyondunyasi.org), Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu TİHUDUM (www.tihudum.org) Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu HİDERİM (www.hiderim.org) Ortak Pano'nun sol sütununda yer alan banner aracılığıyla şifresiz olarak katılabilirsiniz.
  • ERİŞKİN AŞILAMA PLATFORMU web sitesi olan www.eriskinasilama.org'a üye olup katılabilirsiniz.
www.infeksiyondunyasi.org