Resmi büyütmek için tıklayınız.

103 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve
11 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ
"SOLİD ORGAN TRANSPLANTASYONU ve
CMV İNFEKSİYONLARI"
CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYITLARI-SLAYTLARI
İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLİNE TV-SUNU MERKEZİ'NDE...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'nda Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın moderatörlüğünde, Prof. Dr. Sezai YILMAZ ve Prof. Dr. Yaşar BAYINDIR'ın sunumlarıyla "Solid Organ Transplantasyonu ve CMV İnfeksiyonları" Canlı Konferansı 23 Aralık 2016 Cuma günü gerçekleştirildi.

9 BAĞLANTI NOKTASINDAN TOPLU OLMAK ÜZERE 103 BAĞLANTI NOKTASINDAN CANLI OLARAK İZLENEN ve 11 ADET SORU-KATKININ GELDİĞİ Canlı Konferans Prof. Dr. Sezai YILMAZ ve Prof. Dr. Yaşar BAYINDIR'ın katılımcılardan gelen sorulara verdiği doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İnfeksiyon Dünyası, Online TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İnfeksiyon Dünyası, Sunu Merkezi"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Berivan TUNCA
Ne kadar güzel bir ekip, heyecanla izliyoruz :). Teşekkürler.

*Şahin DİREKEL
Öncelikle daha önce çalışmış olduğum Turgut Özal Tıp Merkezi'nde ülkemiz adına güzel işler yapan başta Sezai hocamız olmak üzere Yaşar hocama ve tüm ekibe çok teşekkür etmek istiyorum.

*Özlem MİMAN
Sevgili Sezai hocam ve Yaşar hocam, güzel sunum için çok teşekkürler. Sizleri dinlemek ve görmek de güzeldi. İzmir'den selam ve sevgiler.

*Nezihan YAMANDAĞ
Pamukkale Üniversitesi'nden selamlar hocam.

*Gül Ruhsar YILMAZ
Teşekkürler güzel sunumunuz için.

www.infeksiyondunyasi.org