Resmi büyütmek için tıklayınız.

Teletıp ve Eğitim Derneği Tarafından Verilen
İYİ SUNUM KİTABI Kazanan 3 Üyemiz Kim?

"MediSine" Programı'nın 2017 yılı Mayıs Ayı yayını İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org), Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org) ile Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Bilimsel ve Sosyal Platformu olan KBB DÜNYASI (www.kbbdunyasi.org) ortak canlı yayınıyla 2 Mayıs 2017 Salı günü Bilimsel Bilişim Stüdyoları'ndan gerçekleştirildi.

"MÜZİKALLER" başlıklı programda Prof. Dr. Hamdi AKAN "Blues Brothers", "The Umbrellas of Cherbourg", "Grease", "Singing in the Rain" ve "Play it Again Sam" filmlerini, Prof. Dr. Necla TÜLEK ise "La La Land", "Moulin Rouge", "The Phantom of the Opera" ve "Hair" filmlerini anlattı.

Canlı Konferansa katılanlar ve soru-katkıda bulunanlar arasından kura ile belirlenen; Özel Opera Yaşam Hastanesi'nden Hemş. Sevgi KARAGÖZ'e, Dr. Filiz Dolunay Aile Sağlığı Merkezi'nden Dr. Macide GEDİK'e ve Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Hematoloji Onkoloji Bölümü'nden Doç. Dr. Sema YILMAZ'a Teletıp ve Eğitim Derneği tarafından "İYİ SUNUM KİTABI" hediye edildi.

Canlı Konferans sonunda Prof. Dr. Necla TÜLEK tarafından çekilen kuranın video kaydını İNFEKSİYON DÜNYASI, Online TV'den izleyebilirsiniz.

Kitap kazanan üyelerimizi kutluyor, bu tarz hediye ve sürprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.infeksiyondunyasi.org