Resmi büyütmek için tıklayınız.

SANAL KEYPAD'Lİ HIV/AIDS CANLI KONFERANSLAR
SERİSİNİN İLKİNDE
İNFEKSİYON DÜNYASI TARAFINDAN VERİLEN
KİTAPLARI KAZANAN 5 ÜYEMİZ KİMLER OLDU?

19 Haziran 2017 Salı günü İNFEKSİYON DÜNYASI "Sanal Keypad”li HIV/AIDS Canlı Konferanlar Serisi"nin 1. Canlı Konferansı Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın sunumuyla www.infeksiyondunyasi.org'da "HIV'de Karşılanmamış İhtiyaçlar" başlığıyla gerçekleştirildi.

Canlı Konferans sırasında sorulan sorulardan en çok soruya en hızlı doğru yanıt veren Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk İnfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı'ndan Uzm. Dr. Asuman AKAR, Tavşanlı Devlet Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nden Uzm. Dr. Davut İPEK, Dr. Abdurrahman Yurtarslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nden Uzm. Dr. Gülşen İSKENDER, Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nden Asist. Dr. Emine Ayça AKDEMİR ve Ardahan Devlet Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nden Uzm. Dr. Habibe Tülin ELMASLAR MERT İNFEKSİYON DÜNYASI tarafından hediye edilecek kitaplar içerisinden istediği kitabı alma hakkını kazandılar.

Kazanan üyelerimizi kutluyor, İNFEKSİYON DÜNYASI'nda bu tarz hediye ve süprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.infeksiyondunyasi.org