Resmi büyütmek için tıklayınız.

İNFEKSİYON DÜNYASI
"SANAL KEYPAD'Lİ HIV/AIDS CANLI KONFERANSLAR SERİSİ"
1. CANLI KONFERANSININ VİDEO KAYDI-SLAYTLARI
İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

İNFEKSİYON DÜNYASI "Sanal Keypad"li HIV/AIDS Canlı Konferanlar Serisi"nin 1. Canlı Konferansı Prof. Dr. Serhat ÜNAL'ın sunumuyla "HIV'de Karşılanmamış İhtiyaçlar" başlığıyla 19 Haziran 2017 Salı günü www.infeksiyondunyasi.org'da gerçekleştirildi.

Sanal Keypad'li olarak gerçekleştirilen Canlı Konferansta Prof. Dr. Serhat ÜNAL, çoktan seçmeli olarak hazırlamış olduğu 9 adet soruyu konferansın belirli yerlerinde katılımcılara sordu. Aynı zamanda sorular katılımcıların ekranına otomatik olarak düştü. Katılımcılar, konferansa katıldıkları cihazları keypad gibi kullanarak soruları yanıtladılar. Soruların yanıtları 15 saniye içerisinde yüzdelik tablo şeklinde Canlı Konferans ekranında gösterildi. Prof. Dr. Serhat ÜNAL verilen yanıtlar üzerinden değerlendirmelerde bulunarak soruların doğru yanıtlarını açıkladı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş video kaydına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İNFEKSİYON DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

www.infeksiyondunyasi.org