Resmi büyütmek için tıklayınız.

Teletıp ve Eğitim Derneği Tarafından Verilen
İYİ SUNUM KİTABI Kazanan 3 Üyemiz Kim?

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org) ve Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org) ortak canlı yayınıyla 16 Ocak 2017 Pazartesi günü Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in hazırlayıp sundukları "MediSine" Programı'nın Ocak ayı yayını Bilimsel Bilişim Stüdyoları'ndan gerçekleştirildi.

Ocak ayı "MediSine Programı"nda Prof. Dr. Hamdi AKAN "2016 Yılında Kaybettiğimiz Ünlü Yabancı Sanatçıları", Prof. Dr. Necla TÜLEK ise "Force Majeure" (Turist) ve "Julieta" filmleri (filmlerden seçilen sahneleri altyazıları ile video formatında göstererek) ile "2016 Yılında Kaybettiğimiz Ünlü Türk Sanatçıları" anlattı.

Canlı Konferansa katılanlar ve soru-katkıda bulunanlar arasından kura ile belirlenen; Güven Tıbbi Tahlil Laboratuvarı'ndan Uzm. Dr. Erol AKÇAMLI'ya, Özel Sevgi Hastanesi, İç Hastalıkları Kliniği'nden Uzm. Dr. Erhan ALAŞEHİRLİ'ye ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Kliniği'nden Uzm. Dr. Saadet ZEYREKÇİ YAZICI'ya Teletıp ve Eğitim Derneği tarafından "İYİ SUNUM KİTABI" hediye edildi.

Canlı Konferans sonunda Prof. Dr. Necla TÜLEK tarafından çekilen kuranın video kaydını İnfeksiyon Dünyası, Online TV'den izleyebilirsiniz.

Kitap kazanan üyelerimizi kutluyor, bu tarz hediye ve sürprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.infeksiyondunyasi.org