Resmi büyütmek için tıklayınız.

İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE
"EKİNOKANDİNLER AYNI mı AYRI mı?"
CANLI KONFERANSININ
VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ EKLENDİ...

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org)'nda Prof. Dr. Murat AKOVA ve Prof. Dr. Oğuz Reşat SİPAHİ'nin sunumlarıyla "Ekinokandinler Aynı mı Ayrı mı?" Canlı Konferansı 15 Haziran 2017 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Canlı Konferansta Prof. Dr. Murat AKOVA "İnvaziv Fungal İnfeksiyonların Tedavisinde Ekinokandinler Aynı mı Ayrı mı?", Prof. Dr. Oğuz Reşat SİPAHİ ise "Güncel Vakalar Işığında Mikafungin" başlıklı sunumlarını yaptılar. Canlı Konferans katılımcılardan gelen sorulara verilen doyurucu yanıtlar ile başarıyla tamamlandı.

Bu konferansın profesyonel HD kamera ile çekilmiş kayıtlarına slaytlarıyla senkronize ve konu başlıklarına göre indekslenmiş şekilde www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla "İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV"den, slaytlarına ise video şeklinde "İNFEKSİYON DÜNYASI, SUNU MERKEZİ"nden erişebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Konferansa canlı olarak katılan ve soru-katkılarıyla etkinliğimizi güzelleştiren tüm üyelerimize çok teşekkür ederken Canlı Konferans esnasında ve sonrasında Ortak Panoda yapılan paylaşımlardan bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

*Emel YILMAZ
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, sunum için teşekkürler.

*Murat DİZBAY
Sunumlar için çok teşekkürler.

www.infeksiyondunyasi.org