Resmi büyütmek için tıklayınız.

Teletıp ve Eğitim Derneği Tarafından Verilen
İYİ SUNUM KİTABI Kazanan 3 Üyemiz Kim?

İNFEKSİYON DÜNYASI (www.infeksiyondunyasi.org), Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan TİHUDUM (www.tihudum.org) ve Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan HİDERİM (www.hiderim.org) ortak canlı yayınıyla GENÇLİK, SPOR ve SAĞLIK başlığı altında 17 Mayıs 2016 Salı günü Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in hazırlayıp sundukları "MediSine" Programı'nın Mayıs ayı yayını Bilimsel Bilişim Stüdyoları'ndan gerçekleştirildi.

"19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" münasebetiyle GENÇLİK, SPOR ve SAĞLIK başlığı altında "Sophie's Choice" (Sophia'nın Seçimi), "Chariots of Fire" (Ateş Arabaları), "Concussion" (Sarsıntı), "Boyhood" (Çocukluğum) ve "Wild" (Yaban) filmlerinden seçilen sahnelerin altyazıları ile video formatında gösterildiği Canlı Konferans Prof. Dr. Hamdi AKAN ve Prof. Dr. Necla TÜLEK'in eşsiz anlatımlarıyla başarıyla tamamlandı.

Canlı Konferansa katılanlar arasından kura ile belirlenen; Karaman 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi'nden Dr. Recep ERMUT'a, Fatsa Devlet Hastanesi'nden Hem. Günay YILGIN'a ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıbbi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'ndan Prof. Dr. A. Esin AKTAŞ'a Teletıp ve Eğitim Derneği tarafından "İYİ SUNUM KİTABI" hediye edildi.

Canlı Konferans sonunda Prof. Dr. Necla TÜLEK tarafından çekilen kuranın video kaydını İnfeksiyon Dünyası, Online TV'den izleyebilirsiniz.

Kitap kazanan üyelerimizi kutluyor, bu tarz hediye ve sürprizlerin olacağı aktivitelerimizde buluşabilmeyi diliyoruz.

www.infeksiyondunyasi.org